"Enter"a basıp içeriğe geçin

The Grudge filminin tanıtımıyla meşgul olan Sam Raimi, yaptığı açıklamada…

The Grudge filminin tanıtımıyla meşgul olan Sam Raimi, yaptığı açıklamada yeni bir “Evil Dead” filminin çekeceğini duyurdu. Sam Raimi yeni Filmi Evil Dead’in yapımcısı olacak ve genç bir yönetmen filmi yazıp yönetecek.

1981 korku klasiği The Evil Dead,yazılı ve sam Raimi, kim düşük bir bütçe ile filme olmasına rağmen 80’li yıllarda onun işareti yaptı ve en korku filmi hayranlarının beğenisini kazandı, Bruce Campbellperformansı ile hafızalara kazındı , kim kül Williams hayat verdi. İzlenecek korku filmleri listesinde mutlaka adı geçen film, ardından gelen iki devam filmi ile ününü daha da artırdı.

2013’te Fede Alvarez’in yönettiği Evil Dead filmi yeniden çekildi. Yönetmenlik kariyerine çok riskli bir seçimle başlayan Fede Alvarez, hikâyesine oldukça iyi bir bakış attı. Bu nedenle, bu yeni Evil Dead filmleri filme olup olmayacağı konusunu gündeme getirdi. Ancak 2015’ten 2018’e kadar yayınlanan ve Bruce Campbell’ın Ash Williams rolüne geri döndüğü Ash vs. Evil Dead dizisi de filmin hikayesini televizyon ekranlarına getirdi.

Geçen yaz, Sam Raimi kötü ölü hayranları memnun bir açıklama yaptı. Raimi, dizinin hayranlarına yeni bir Evil Dead filmi yapmak istediğini ve Bruce Campbell ile yeni film için harika fikirleri olduğunu ummuştu, hatta “Önümüzdeki altı ay içinde, yeni Evil Dead filmi hakkında yeni haberler duyabilirsin.”

Sam Raimi: “Bruce Campbell ve ben yeni kötü ölü film yazacak ve yönetecek genç bir yönetmen ile çalışıyoruz.”

Evil Dead hayranları tarafından beklenen duyuru sonunda geldi. Sam Raimi, onun film tanıtımı meşgul, yeni bir Evil Dead film onun Q filme olacağını duyurdu

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir