"Enter"a basıp içeriğe geçin

Robert Pattinson’ın başrolünde oynadığı The Batman filminin yazıp yöneteceği Matt…

Robert Pattinson’ın başrolünde oynadığı The Batman filminin yazıp yöneteceği Matt Reeves, filmin John Turturro’nun Carmine Falcone’u oynayacağını duyurdu.

Cloverfield, Let Me In ve War for the Planet of the Apes’in yanı sıra beğenilen filmler, Matt Reeves (Batman’inyazıp yönettiği) oyuncu kadrosuna bir yenisini daha ekledi. Her yeni ismin açıklanmasıyla biraz daha heyecan verici hale gelen yeni Batman filmi için hazırlıklarını sürdüren Reeves, John Turturro’nuntwitter hesabıyla filmin kadrosuna katıldığını duyurdu.

The Big Lebowski, Barton Fink ve Do the Right Thing gibi yapımlarda unutulmaz performanslar sergileyen John Turturro, carmine Falcone’afilmde hayat verecek. Carmine Falcone, Batman çizgi romanlarına aşina olanlar için çok tanıdık bir isim. Çünkü Gotham’da adı geçen mafya liderlerinden biri. Tom Wilkinson Kara Şövalye Üçlemesi’nde rol alırken, John Doman gotham’da oynadı.

Robert Pattinson’ınBatman’i hayata yaklaştıracağı film, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Catwoman Zoë Kravitztarafından oynanacak , Paul Dano,Komiser Gordon ve Andy Serkis, Batman çizgi roman en önemli kötü adamlar arasında yer alıyor. Ayrıca Penguen rolü için Colin Farrell röportaj yaptığı bilinmektedir. Son olarak, jayme lawson, son zamanlarda Juliard mezun genç bir oyuncu, filmde başka bir isim olacak. Filmde kilit rol oynaması beklenen Lawson’ın, Batgirl olarak bilinen Barbara Gordon’u oynaması bekleniyor, ancak hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmadı.

Robert Pattinson’ın başrolünde oynadığı Batman, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Matt Reeves Batman,“kara Batman hikayesi” ve sevgili kahraman dedektif tarafında durulacak üç önemli kötü adamlar yer alacak: Riddler, Penguen ve Catwoman. Son çizgi roman, Batman, filmin kötü adamlar arasında kabul edilir, ve biz karakterin ilginç bir yorumu görebilirsiniz. Bu filmin en kötüsü Riddler olacak. Çok katmanlı, yaşayan Gotham’ı yaratmak isteyen Matt Reeves’in Penguen gibi önemli karakterleri seyirciye tanıtması ve devam filmlerinde daha derinlemesine incelemesi bekleniyor. Bu matt Reeves yeni bir serinin ilk filmi olarak Batman tasarımı gösterir. Bu şekilde kedi kadının ilk filmde kötü adam olarak tasvir isbellilemi daha anlamlı hale gelir. Bu söylentilere göre, Batman ve Catwoman arasındaki ilişkinin dizi boyunca ortaya çıktığını göreceğiz.

Ortaya çıkan her yeni isimle bizi heyecanlandırmayı başaran Batman, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir