"Enter"a basıp içeriğe geçin

Noah Baumbach’ın Adam Driver ve Scarlett Johansson’Un yer aldığı yeni…

Noah Baumbach’ın Adam Driver ve Scarlett Johansson’Un yer aldığı yeni filmi Marriage Story Netflix’te yayınlandı. Adı ile övülen film, Independent Spirit ve Gotham ödüllerine aday gösterilmiş, Oscar yarışının en iddialı yapımlarından biri olduğunu göstermiştir.

Kalamar ve Balina, Frances Ha ve Mistress America, Amerikan bağımsız sinema, sinemaseverlerin kalbinde ayrı bir yere sahip önemli bir figür, bu yıl yeni filmi Evlilik Hikayesi ile sinemaseverlerin önünde ortaya çıktı. 76. uluslararası prömiyeri yapılacak. Venedik Film Festivali’nde yaptıktan sonra, film Toronto ve New York gibi büyük festivalleri ziyaret etti, hem eleştirmenlerin hem de sinemaseverlerin beğenisini kazanarak yılın en dikkat çekici yapımlarından biri oldu.

Başrollerini Scarlett Johansson ve Adam Driver’ınpaylaştığı film, new york’tan Los Angeles’a kadar bir sanat yönetmeni ve oyunculuk eşi arasındaki boşanma davasına odaklanıyor. Johansson ve Sürücü Laura Dern, Alan Alda, Ray Liotta ve Merritt Wever katıldı.

Bu yılın en beğenilen filmlerinden biri olan Evlilik Hikayesi, Netflix Türkiye’de!

Bu yılın en beğenilen filmlerinden biri olan Evlilik Hikayesi, 2020 Oscar yarışının en iddialı yapımlarından biri. Filmin Independent Spirit Ödülleri ve Gotham Ödülleri’ndeki adaylıkları da Oscar yarışında ne kadar etkili olacağının bir göstergesi olarak görülüyor. Adam Driver ve Scarlett Johansson’ın filmdeki etkileyici performanslarıyla Oscar’a aday gösterilmiş oldukları söylenirken, Laura Dern şu anda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ı için favori.

Netflix’in film için akış stratejisi aynı zamanda Evlilik Hikayesi’nin Oscar yarışında ne kadar etkili olacağının da bir göstergesidir. Netflix, evlilik hikayesi için geçmiş Roma için uyguladığı na benzer bir akış stratejisi izler; Venedik ve Toronto gibi büyük festivallerde film gösterildikten sonra, Amerika’da tiyatro az sayıda piyasaya sürüldü. New York’ta ayakta kalan tek salonlu sinemaların sonuncusu olan Evlilik Hikayesi, büyük festivalleri ziyaret ettikten ve ABD’de gösterildikten sonra bugün Netflix’te de yayınlandı.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir