"Enter"a basıp içeriğe geçin

Michael B. Jordan, David O. Russell’ın yeni filmi Christian Bale…

Michael B. Jordan, David O. Russell’ın yeni filmi Christian Bale ve Margot Robbie’de rol aldı. Michael Shannon, Mike Myers ve Robert De Niro da film için röportaj vardır.

David O. Russell, 2010’ların ilk yarısında üst üste dikkat çekici filmler yaptı ve Fighter, Silver Linings Playbook ve American Hustle ile dört yıl içinde beş Oscar adaylığı kazandı – beş yıllık bir aradan sonra yeni bir film için setleri döner. Adı henüz resmi olarak açıklanmasa da, Amsterdam olarak bilinen film için hazırlıklar hız kazandı ve oyuncular yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

New Regency şemsiyesi altında üretilecek film sonra, Oscar ödüllü aktör Christian Baletarafından geçen ay prömiyeri olacak , Bu Bale Margot Robbie eşlik edeceğini dün ortaya çıktı. Michael B. Jordan, önceki filmlerinde olduğu gibi David O. Russell’ın yeni filminde de yer alan ve yeni projesinde etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren son isimdi.

Michael Shannon, Mike Myers ve Robert De Niro röportaj ed.

Jennifer Lawrence, Jamie Foxx ve Angelina Jolieprojenin ilk döneminde filmde rol almak için seçildi. Ama görünüşe göre üç isme de ulaşılamadı. Jennifer Lawrence’ın rolünün Margot Robbie ile olduğu, Jamie Foxx’un da michael B. Jordan ile birlikte olduğu anlaşıldı. Çarpıştırıcısı’na göre Angelina Jolie’nin bu noktada filmde rol alaması beklenmiyor.

Angelina Jolie’nin rolünü kimin devralacağı henüz belli değil. Ancak bu arada, filmdeki rollerinin gündeminde yer alan yeni isimler ortaya çıktı. Çarpıştırıcısı’ nın haberine göre, daha önce Silver Linings playbook, American Hustle and Joy filmdeki rolleriyle birlikte çalışan Michael Shannon, Mike Myers ve Robert de Niro ile röportaj yapmışlardır.

David O. Russell imzası ve bir araya getirdiği oyuncu kadrosuyla ilgi çekici olan filmin konusu hakkında bilinenler çok sınırlı. Ancak, film bir doktor ve bir avukat arasında alışılmadık bir ortaklık konusu olduğu söyleniyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir