"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hyundai Kona “Iron Man Edition” Gerçek Dünya tanıtıldı!

Hyundai gösterdi. Sadece elektrik değil, aynı zamanda fosil yakıt seçenekleri kompakt SUV mevcuttur. Kona Iron Man Edition, çıkışı ile aynı zaman dilimlerinde gösterilen, bize dışarı çıkmayacağını düşündürüyor, ama süper kahraman versiyonu satılık bayilere gönderilecektir.

Kona’nın tasarım dili gerçekten göz alıcı detaylara sahip. Yeni marka yüzünü oldukça iyi taşıyan crossover, şimdi daha güçlü ve daha şekil şeklinde duruşlarla geliyor.

Kona’nın bundan daha çekici bir kostümü olamaz.

Sanırım Tony Starkbundan hoşlayacak! Hyundai bu aracı tanıttı, Bu Iron Man yeni serisi için inşa edildiği kabul edildi. Çünkü.

Demir Adam’ın Ana Zırh zırhı’nı görüyoruz.

Sanatsal çalışmada Marvel kahramanına benzetme derecesi çok başarılı. Kona’s Led far, normalde çekici bir yapıya sahip, kahramanARC Reaktör gibi görünüyor.

Kırmızı işleme kaputun üst havalandırma bölümünden başladı. Arabellek çerçeve alanlarında şeritler de kullanılmıştır.

A sütunundan, Demir Adam kostümü biraz daha konsantre!

Siyah ve kırmızı tonu bir araya getirmek ressamları kıskandırAn türdendir. 5 kollu yaprak desenli jantlar 18 inç ve özel bu sürüm için hazırlanmıştır. Tavan alanına doğru yola baktığımızda, Demir Adam logosunun gri olduğunu görüyoruz.

Kona’nın arkasına geçerken, farklı bir şekilde gümüş difüzör verildi.

İç görüntü güzel özellikleri vurgular.

Hava delikleri ve dişliler çerçeve bölümlerinde renklidir. Özel Iron Man sürümünün üst kısmındaki multimedya ekranı kötü adamlara bir rota çizecek. Yoksa onlardan kaçacak!

Cama yansıyan head-up ekran, Demir Adam kaskın içindeki bilgi ekranı gibi verildi.

Kona Iron Man Edition yaklaşık 5 ay içinde üretime başlayacak. Sürekli satıcılarda olacak mı? Biz öyle düşünmüyoruz! Yıllık belli bir miktar üreterek, müşterilerden gelen talebe göre değerlendirileceğine inanıyoruz. Sence De Kona çok havalı değil mi?

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir